Ostutingimused

OSTUTINGIMUSED

Käesoleval lehel oste sooritades kinnitab ostja oma nõusolekut alljärgnevate ostutingimustega.

  1. KLIENDITUGI OK Movers OÜ pakub oma klientidele kvaliteetset ja kiiret klienditeenindust. Klienditugi on töötab äripäevadel kella 9.00-18.00 telefonil 65 77 652 või e-postiaadressil info@okmovers.ee.
  2. MÜÜGITINGIMUSED Kõik OK Movers OÜ kodulehel kuvatud hinnad sisaldavad käibemaksu.
    Müük toimub pärast e-poes tehtud tellimuse eest tasumist pangaülekandega. Ostjal on võimalus kasutada õigust tasuda ettemaksena 50% kogusummast (VÕS § 213 lg 4). 50% ettemakse korral saab kauba kätte OK Movers OÜ kontorist, makstes ülejäänud 50% summast sularahas.
  3. MAKSEVIISID Tellimuse eest saab tasuda kahel viisil:
    a) Pangaülekandega. Sellisel juhul tuleb teil tellimuse eest tasuda käsitsi (või ettevõttel raamatupidamise kaudu) teie e-posti aadressile laekunud arves näidatud pangakontole. b) Sularahas. Sellisel juhul tuleb teil tulla OK Movers OÜ kontorisse. Tasumine toimub teile saadetud arve alusel.
  4. KAUBA KÄTTETOIMETAMINE, TRANSPORT Kliendil on võimalik valida kahe variandi vahel: kas ta tuleb kaubale OK Movers OÜ kontorisse ise järele (AEG EELNEVALT KOKKU LEPPIDA!) või saadetakse tellimus kullerteenusega kohale ükskõik millisesse Eestimaa nurka.  Transpordi maksumus on Tallinna ja Harjumaa piires 16 € ning väljaspool Tallinna ja Harjumaad vastavalt Eesti Posti hinnakirjale. Sõltuvalt kaubast toimetatakse see kohale kas järgmisel päeval pärast tellimuse vormistamist või 10 tööpäeva jooksul. Kui klient pole oma tellimust 10 tööpäeva jooksul kätte saanud peaks ta kindlasti pöörduma OK Movers OÜ tugiteenuse poole.
  5. GARANTII OK Movers OÜ tagab kõikide müüdavate toodete garantii ning aitab oma kliente tekkinud probleemide korral. Kui Teil peaks tekkima probleeme või küsimusi, siis võtke ühendust telefonil 65 77 652 või e-postiaadressil info@okmovers.ee.
  6. TOOTE TAGASTAMINE Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu olemasoleva vastu (VÕS § 56 lg 1 ja 2). Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba jõudmisest meieni. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud! Klient kannab kõik kulutused seoses toote saatmise ja tagastamisega.

Kommenteerimine on suletud