Ladustamine vol. 3

Laohotell 300x200 Ladustamine vol. 3Nii nagu kolimise puhul nii ka asjade ladustamisel on vaja need eelnevalt ette valmistada. Seda just selleks, et need säilitaksid oma esialgse kuju ja ei saaks ladustamise ajal kannatada.

Esmalt paki väiksemad ladustamisele minevad asjad, nagu nõud, raamatud, cd-d ja dvd-d ning muu inventar kolimiskastidesse. Kergemad asjad (voodiriided, pesu jms) paki suurtesse kolimiskastidesse. Raskemad asjad on asjade lattu paigutamisel mõistlik pakkida tugevatesse kolimiskastidesse. Seda seetõttu, et need karbid on valmistatud tugevas papist ning neid saab laos paigutada üksteise peale. Õhemaid kastide kasutamise puhul ei saa seda teha kuna need ei pea suuremale raskusele vast ning võivad oma raskuse all laiali vajuda. Mida rohkem üksteise peale asju laos laduda saab, seda vähem need põrandapinda kasutavad ning seda soodsam tuleb ladustamise lõppmaksumus.

Teiseks on vaja ette valmistada mööbel ladustamiseks. Selleks, et mööbel vähem ruumi võtaks, tuleks suuremad asjad (riidekapid, voodid) osadeks lahti võtta. Eemalda mööblidetailidelt ka furnituur (tüüblid, kruvid ja muud väljaulatuvad osad). Siis saab mööbliplaadid laos laduda üksteise peale või kõrvale, ilma et kahjustada saaksid. Väljaulatuvad kruvid või tüüblid võivad Sinu mööblile väga lihtsalt kriimud tekitada.

Hea oleks kõik mööbel pakkida, kuna aga kogu mööbli pakkimine võib osutuda väga töömahukaks, siis tuleks pakkida mullikilesse ja lainepappi peeglid, klaasuksed ja teised detailid, millel soovid kriime kindlasti vältida.

Diivanid, madratsid ja muu pehme mööbel tuleks kindlasti pakkida pakkekilesse. See annab neile esmase kaitse mustuse ja ka väiksemate kriimustuste eest. Kui mööbel on vaja ladustada pikemaks ajaks peab jälgima, et kile ei saaks väga tugevalt ümber mööbli rullitud, sest aja jooksul võib see laminaatplaadid kõveraks muljuda ning diivani nahk või riie võib kannatada saada.

Kokkuvõtteks: Mida kauemaks plaanid oma asjad hoiule panna, seda põhjalikumalt peaksid planeerima ja ladustatava inventari ära pakkima. Kui Sa soovid selles osas abi või nõuandeid, siis võta meiega ühendust paremal ääres oleva kontaktvormi kaudu või telefonidel 65 77 652 või 50 47 187.

Rubriigid: Ladustamine, sildid: , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud