Ladustamine vol. 1

Ladustamisteenused1 300x199 Ladustamine vol. 1Aeg-ajalt tuleb ikka ette, et oma isiklikke asju või ettevõtte inventari oleks vaja kuskil hoiustada. Põhjuseid miks oma maist mammonat ajutiselt teiste hoolde anda, võib-olla väga erinevaid:

  • Remondi ajaks, kui eelmisest elukohast pead olema juba välja kolinud, kuid uus remonditud kodu pole veel valmis.
  • Samuti olukord, kus ootamatult osteti Sinu vana korter/maja ära ning Sa ei ole jõudnud endale uut elupinda valida ja osta/üürida.
  • Ettevõtted, kes soovivad ajutiselt kulude kokkuhoiuks kolida väiksemale pinnale ning ei soovi kasutuskõlblikku mööblit veel realiseerida, lootuses taas suurele kontoripinnale tagasi kolida.
  • Teinekord on mõistlikum oma arhiividokumente või inventari mida igapäev ei vajata hoida laopinnal, mitte kontoris jalus.
  • Ka talvel suvemööbli ning suvel talvevarustuse hoidmine laos ei ole harv nähtus.

Ladustamise asukohtade võimalusi on samuti erinevaid. Võib-olla on Sul olemas vana garaaz, või sinu sõbra tuttaval on üks selline.  Võimalikke lao variante on tegelikult kümneid erinevaid. Kütteta suured angaarid, köetud laopinnad, valvega ja valveta, erinevates linnaosades ja linnast väljas jne.

Sellest milliseid laopindu kasutada ning mis nende kasutamisel tähele panna, kirjutan järgmine kord. Niikaua aga postita oma küsimused ladustamise kohta siia kommentaaridesse.

 

Rubriigid: Ladustamine, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud