Kvaliteetsed kolimisteenused

Uuri, kuidas muuta tüütu ning vaevaline kolimine lihtsaks, kiireks ja nauditavaks.

Vaata videot

Pole vahet, kas oled juba varem kolinud või mitte. Küsimused nagu pakkimine, õrnade asjade käsitlemine, kahjustuste vältimine, aja- ning rahakulu ja muud küsimused vajavad ikka ja jälle lahendamist.

OK Movers garanteerib sulle turvalised ja ohutud kolimisteenused.

Kliendid räägivad

MarkoReikop Kvaliteetsed kolimisteenusedMarko ReikopAitäh teile. Kõik laabus suurepäraselt, mehed olid kiired ja heas tujus. Olen väga rahul. Loodan, et kastid võivad veel natukeseks jääda kuni ma need tühjaks tõstan.

02.02.2011

av Kvaliteetsed kolimisteenusedAnu VälbaMul on väga hea meel, et Te võtsite vastu töö keset pühasid ja teie kolija-poisid olid lihtsalt suurepärased. Ma pole sellist töösse suhtumist ammu näinud. Väga ägedad noorhärrad :) Teie firma abivalmidus, kiirus ja töö kvaliteet on ekstra klass.

28.12.2009

MerjeOlm e1286472032142 Kvaliteetsed kolimisteenusedMerje OlmSuured tänud teie ettevõttele ja töömeestele kolimise eest! Kõik sujus kenasti – alates hinnapakkumise esitamisest, kolimiskastide toomisest, kolimisest, ladustamisest veelkordse kolimiseni välja. Töömehed on teil töökad, lahedad ja mis peamine – mõistusega :)

01.12.2009

ar Kvaliteetsed kolimisteenusedAlari Rammo, EMSL MTÜMeiepoolsele ebamäärasele kolimistähtajale reageeriti operatiivselt, kõik sujus ladusalt ja paindlikult. Tegu oli üsna tavatult mõtlevate kolijatega, kel ei pea kogu aeg sabas käima, et nad lollusi ei teeks või midagi ära ei lõhuks. Senise kogemuse põhjal on kulunud kolmandik kolijate ajast ropendamisele ja suitsetamisele, teiega seda polnud. Väga positiivne kogemus, vaatamata päev otsa sadanud paduvihmale.

21.10.2009

Loe veel, mida kliendid räägivad

 

2 kommentaari postitusele Kvaliteetsed kolimisteenused

  1. Pingback: Kolimisteenused - kolida ise või kutsuda kolimisfirma appi?

  2. Pingback: Ladustamine ja laopinna valik