Kolimisteenused – tellida või mitte tellida?

Kolimisteenused

Kas kolida ise või tellida kolimisteenused?

Kui oled olukorras kus ees ootab kolimine, siis on põhimõtteliselt kolm võimalust kuidas oma maine vara ühelt aadressilt teisele kolida:

 1. Kolida ise;
 2. Kolida sõprade abiga;
 3. Tellida kolimisteenused kolimisfirmast.

Igal variandil on omad plussid ja omad miinused.

Kui otsustad ise kolimise kasuks…

See on suurepärane võimalus kolimiseks, kui Sul on palju vaba aega ja hea füüsiline vorm. Siinkohal tooksin välja aga mõned asjaolud, milledele peaksid kindlasti tähelepanu pöörama.

 • Varu endale aegsasti kolimiskastid. Need leiad meie e-poest. Kindlasti on võimalik leida ka kaste toidupoodidest, need on aga tihti kõik erineva suurusega ning pealt avatud (teinekord on ka kasti põhi avatud).
 • Alusta oma asjade pakkimisega varakult, sest see võtab aega kauem kui sa arvad. Uuri kolimisnõuannete lingi alt kuidas pakkida ning milliseid pakkematerjale kasutada.
 • Jaga asjade kolimine mitme päeva peale. Sest ühekorraga kolimine võib Sul käija üle jõu.
 • Kui Sul endal ei ole, siis peaksid rentima kaubiku või vähemalt käru. Soovitav on kindlasti käru kasutamisel, valida kinnine käru, sest meie kliimas on lahtise haagisega kolimine väga riskantne tegevus.
 • Selle variandi puhul arvesta kindlasti, et kogu tegevuse eest vastutad ise ning kui Sa pole varem kolimist ise läbi viinud, siis on kolimiskahjustused kriimustuste jms näol kiired tulema. Kolimisteenused ja selle tellimine pole alati vajalik, kuid sellisel juhul pead kolimisega seotud riskid enda kanda võtma.

Kolimine sõprade abiga.

Siin saad kogu protseduuri juba kiiremini läbi viia. Algus on aga sama, mis eelmise variandi puhul:

 • Varu endale pakkematerjalid ning kolimiskastid varakult.
 • Alusta pakkimisega varakult, sest ilmselt Sa pakkimist oma sõprade kanda ei jäta.
 • Vaata, et Sul oleks usaldusväärne allikas, millisest saad kindlasti soovitud ajal kolimiseks sõiduki, sest kui sõiduk peaks alt ära hüppama, siis on kogu kolimine mokas.
 • Jätke kolimise “tähistamine” selle tegevuse lõppu, sest mida suuremaks paisub kolimise “tähistamine” töö ajal, seda kaugemale liigub kolimise lõpp ning suurem on tõenäosus õnnetuste juhtumiseks.

Kolimisteenused kolimisfirmast.

Kolimisteenused OK Movers Kolimisteenused  tellida või mitte tellida?

See on kindlasti kõige kiirem ja valutum protsess kolimise läbi viimiseks:

 • Tellides kolimisteenused, on sul olemas  kõik vajalikud kolimisvahendid: pakkevahendid, pakkematerjalid jne. Korralik pakkimine ja eeltöö aitab kahjustusi vältida.
 • On olemas kolimisautod ning kolimise läbiviimiseks vajalikud tööriistad ja muud vahendid.
 • Tellides kolimisteenused, korraldad oma asjade transpordi ühelt aadressilt teisele tunduvalt kiiremini kui Sa ise oma jõududega seda teha jaksaksid. (Sest sul on seoses elukoha muutusega ka muid probleeme vaja lahendada kui ainult kolimine).
 • Tellides kolimisteenused, saad ka garantii, et kui Sinu asjadega midagi kolimise käigus peaks nende süül juhtuma, siis parandavad nad need kas kindlustuse abiga või omavahenditest.
 • Tellides kolimisteenused meilt on 10-20 plastikust kolimiskasti kasutamine Sulle tasuta. Toome need Sulle koju või kontorisse paar-kolm päeva enne kolimist ning tuleme neile taas järgi paar-kolm päeva peale kolimist.

Küsi omale kolimisteenuse hinnapakkumist kohe praegu!

Kontaktandmed
Kolimise andmed
 

Rubriigid: Kolimisteenused, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud