Kolimisteenused kolimisfirmalt tellides saad garantii

Kolimisteenused

Tellides kolimisteenused kolimisfirmalt on Sinu kolitavad asjad kindlustatud.

Kasutades kolimisel kolimisfirma abi on Sul üks suur eelis ise ja sõpradega kolimise ees. Nimelt kolimisfirmal on pandud võlaõigusseadusega vastutus Sinu asjade ees.

Väljavõte Võlaõigusseadusest:

§ 814.Vedaja vastutuse piirmäär

Vedaja vastutus, mis tuleneb kolitava veose kaotsiminekust või kahjustumisest, on piiratud 614 euroga lepingu täitmiseks vajaliku laadimisruumi iga kuupmeetri kohta.

See on küll mõnevõrra kummaline seadusepunkt, sest võrdsele kopenseerimisele kuulub kuupmeeter väärtuslikke ehteid või kuupmeeter väikese väärtusega suvalist vana mööblit. Seetõttu on oluline siinkohal hajutada riske järgmiste teguritega:

  • Paki oma kolitavad asjad hoolikalt, siis on väga väike tõenäosus, et need kolimise käigus kannatada võiksid saada. Diivanid ja muu pehme mööbel paki kindlasti määrdumise vältimiseks pakkekilesse. Peeglid ja mööbliplaadid mis ei tohi kriimustada saada, paki mullikilesse, nõud, serviisid ja muud õrnad asjad paki kindlasti kolimiskastidesse ning kasuta ohtralt pakkepaberit.
  • Kontrolli, et kolimisteenuseid osutaval kolimisfirmal oleks sõlmitud vastutuskindlustus. See annab lisagarantii, kui ühes kuupmeetri kolitavate asjade väärtus peaks suurem olema kui 614 eurot.
  • Tee pakkides kolitavatest asjadest nimekiri ning fikseeri ära kauba väärtus.
  • Kolimisteenused tellides sõlmi kolimisfirmaga leping, sest ilma lepinguta ei ole Sul ühtegi tõendit, et kolimine oleks aset leidnud.
Rubriigid: Kolimisteenused, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud