Kolimine eraisikutele ja ettevõtetele.

Oleme spetsialiseerunud ainult kolimisteenuste osutamisele. Seetõttu pakume ainult väga head teenust ja teenindust. Vaadake mida kirjutavad kliendid meie teenustest siit.

Sinu jaoks on meil olemas vajalikud kolimisautod, kolimise meistrid ning pakkematerjalid. Soovi korral saad oma asjad ladustada remondi ajaks meie küttega ja turvafirma valvega lattu.

Palju kolimine maksab?

Kolimise maksumus sõltub erinevatest teguritest nagu näiteks mitmendal korrusel kolitavad asjad asuvad ja mitmendale lähevad, kas majades on lift, kui suur on kolimise vahemaa ning asjade kogusest. Seega mida rohkem maist vara kogutud on ja mida kõrgemal hoones see asub, seda suuremaks kujuneb kolimise kogumaksumus.

Näide 1: Kahetoalise korteri kolimine, milline asub kolmandal korrusel ja läheb teisele korrusele ning sisaldab järgmisi kolitavaid asju: külmik, pesumasin, diivanikomplekt, voodi, Tv, Tv alus, paar väiksemat kappi ja ca 20-25 kasti. Sellise korteri kolimise maksumuseks kujuneb umbkaudu 900 – 1400 krooni. Küsi personaalne hind endale siit.

Näide 2: Väiksema ettevõtte kontori kolimine, milline asub teisel korrusel ja vaja kolida teisele korrusele. Kontoris teisaldamist vajavad asjad on järgmised: 2 kontori lauda, 4 dokumendi riiulit, toolid, arvutid, printerid ja 20-30 kasti. Kirjeldatud kontori kolimise hinnaks võib kujuneda ca 950 – 1450 krooni. Küsi personaalne hind endale siit.

Eelpool kirjeldatud kolimiste maksumused sisaldavad kõiki makse ja nendele ei lisandu varjatud kulusid, nagu korrusetasud ja muud tasud. Samuti sisaldavad antud hinnad 10-15 kolimiskasti kasutamist. Kolimiskastid toome Teile koju või kontorisse 2-3 päeva enne kolimist ning tuleme neile järgi 2-3 päeva peale kolimist.

Soovid soodsamat kolimist? Küsi kolimisteenuse hinnapakkumine siit. Peale teate saatmist kliki nupul “Meeldib” ning saad Sulle saadetud hinnapakkumiselt 10% soodustust.

Samuti on kasulik jälgida meid twitteris, sest seal edastame soodustusi ja viimase hetke pakkumisi, milliseid kuskilt mujalt ei leia.

Kommenteerimine on suletud