Kliendid räägivad

n Kliendid räägivadJane VainKolimine tähendas minu jaoks totaalset mugavustoonist väljumist. Seda enam tuli nüüd kasuks appi võetud kolimisfirma asjatundlikkus ja korrektsus. Sain asjalikke nõuandeid ja toetavat suhtumist iga kord, kui OK Movers-itega ühendust võtsin - alates esmasest kontaktist kuni vajalike pakkematerjalide ostu, teenusepaketi valiku ja reaalse kolimiseni välja. Isegi kolimiskuupäeva ootamatusse edasilükkumisse suhtuti mõistvalt.
Kolimine ise osutus vaatamata selle keerulisusele ja mahule isegi lõbusaks. Kohale tulid nägusad ja tugevad, tublid, targad ja heasüdamilikud mehed. Nagu heas ameerika filmis. J Töö sujus imeliselt kiiresti ja rahulikult, kõik üles kerkinud probleemid ja takistused leidsid lahenduse läbi asjaliku suhtumise ja huumori. Mina, üksi kõigega toime tulema pidav naisterahvas, tundsin end nagu vanajumala selja taga. Kolimine oli pikk - varahommikust hilisõhtuni välja. Tegin meestele heameelest, tänutundest ja täiesti vabast tahtest mitu korda kohvi ja võileibu ja õhtul sulgesin nende järel ukse siira õnnetundega, et kõik oli nii hästi länud. Aitäh Sulle Morten, organiseerimast, aitäh teile Indrek, Mattias, Valeri ja Jüri, tubli töö ja muheda oleku eest!

Jane Vain, psühholoog

25.04.2014

m Kliendid räägivadRene TammistJäime tööga rahule! Meeldis väga, et reageerisite kõige kiiremini, vastused ei jäänud venima, muudatustest ajakavas teatati ette. Töö ise oli korralik (üks väike probleem oli, et raamaturiiulil polnud kõik detailid, millele riiulid toetused transportimistel eemaldatud ja seetõttu läks osa neist kaotsi aga asendasin need hiljem ise kruvidega). Oleks võinud olla ka paar kasti kuhu ülikonnad-kostüümid-mantlid rippu oleks saanud panna (mul endal oli üks selline kast olemas aga kolimise käigus murdus selles teisaldatav riidepuu/toru ära). Kasutan meelsasti ka tulevikus teie teenuseid ning julgen soovitada ka teistele.
lugupidamisega,
Rene Tammist

12.04.2014

n Kliendid räägivadMeeli LauferSuurim tänu väga täpse ja korraliku teeninduse eest.
Ei oska küll midagi enamat soovida, tingimused rasked:vanalinnas parkimine ja väga kitsas ning järsk trepp.
Kui preilidel on tulevikus vaja kolida, kasutame kindlasti Teie abi. Soovitan Teie teenust ka tuttavatele.
Kõige parema mulje jättis asjaajamise ladusus, usaldus ja ajaline täpsus.

Soovin Teile edu!

02.04.2014

n Kliendid räägivadMari-Ann Agur, Tallinna Katus OÜTänud kolimisteenuse eest, töö kiire ja korralik.
Soovitan teistelegi.

20.03.2014

m Kliendid räägivadRaimond Kesa, Reeborn OÜTere

Kolimine sujus ilusti, asi laabus isegi planeeritus kiiremini, mitmele alusele meie kaubad lattu mahtusid?

Paluksime arvet e-mailile.

Tänud.

25.02.2014

n Kliendid räägivadNele Laanäemäe, Homeros OÜTöö oli kiire ja korralik ning poisid äärmiselt asjalikud. Riiulid ja kaup olid küll väga õrnad, kuid kõik laabus ning meie väikese mänguasjapoe asjad jõudsid uude kohta ilma väiksemagi kriimuta. Aitäh tegijatele!

08.11.2013

n Kliendid räägivadMarina Meleško, Puumedi Group OÜTere Arne,

Edastasin arve raamatupidajale.
Aitähh küsimast, ka seekord olid poisid väga tublid ja tellitud tahvel sai rõõmuhõiste saatel ülesse pandud üle ootuste kiirelt :)

Toredat suve!

15.06.2012

Paul Eerik Rummo Kliendid räägivadPaul-Eerik RummoTänan; arve tasutud. Töö oli kiire, korralik ja heatujuline - igati kiiduväärt.
Tervitades
P.-E. R.

12.06.2012

n Kliendid räägivadImbi LaasTere,

Kolimine möödus suurepäraselt ja poisid olid toredad ja väga tublid !
Suured tänud suurepärase teeninduse eest!

03.10.2011

n Kliendid räägivadPilvi Lääne, Fazer Food Services ASTäname arve ning kiire ja suurepärase teenuse eest!
Edu teie ettevõttele soovides

29.08.2011

m Kliendid räägivadJaanus RanklaTere,

Arve tasutud, tänan suurepärase teenuse eest!

31.08.2011

n Kliendid räägivadEimi KaasikSuur tänu abi eest. Olite väga täpsed ja kiired poisid. Kõik asjad jõudsid õigel ajal õigesse kohta ja ise jäime selle suure ettevõtmise juures ellu ja terveks.
Arve saab tasutud.

21.07.2011

n Kliendid räägivadKarin AanjaPolnud üldse mõtet kolimise pärast nii palju eelnevalt stressata. Väga korralik töö. Teie firmal on kindlasti väga pikk tulevik. Jätkake samas vaimus!

06.06.2011

n Kliendid räägivadSiiri SiitamArve on tasutud!

Olen väga tänulik osutatud teenuse eest - kolijapoisid olid täpselt nii rõõmsad ja usinad kui teistes kommentaarides näha oli. Vahva! Töö oli kiire ja korralik. Suur-suur aitäh Teile!

Parimate soovidega

Siiri

18.05.2011

n Kliendid räägivadMerike MikkSuur tänu Tegijatele! Tegemist on tõeliste professionaalidega, kes said täpselt, rahulikult ja kindlalt hakkama ka sellega, kui kolme lapse ja kassiga pere jõudis asjade pakkimisega tegelema hakata vaid paar päeva enne kolimispäeva. Ma peaaegu ei mäletagi, millal juhtus see, et teenust tellides on mehed kellaajaliselt nii täpselt kohal, nii asjatundlikud ja nii rahulikud. Meie perel ei olnud küll tiibklaverit, aga saja kasti ja diivanite ja lastevoodite ja miljoni muu asja kolimine kulges väga edukalt - vaid mõned tunnid ja kogu maine kraam oli ühest kohast teise toimetatud. Suur AITÄH!

04.05.2011

Heidi Hanso Kliendid räägivadHeidi HansoKallis Arne!
Ma ei jõudnud eile ühenduda, et Sind tänada: Sul töötavad väga ägedad, kiired ja korralikud noormehed, viisakad, viskavad nalja ja on muhedad. Mis siis, et pühapäev ja kolmas kolimine :)
Eraldi komplimendi tahan teha Teie koduleheküljele: nii korrektses eesti keeles ja hästi vormistatud lehekülge on internetist suhteliselt keeruline leida.
Suur-suur-suur-suur aitäh!
Heidi

12.04.2011

n Kliendid räägivadKairit ErmSuured tänud abi eest! Kolimine sujus meie jaoks kenasti ja tõrgeteta.
Asjad jöudsid 1. aprilli hommikul Saksamaale kohale ja pikk söit ei jätnud neile jälgi- kõik asjad jäid terveks.
Igaljuhul, ma soovin Teile köike kaunist ja edu edaspidiseks!
Julgen kindlalt Teie teenuseid teistelegi kolijatele soovitada.

Köige paremate soovidega,
Kairit Erm

06.04.2011

161503 100000183703926 3298326 n Kliendid räägivadUrmo ReitavSuur aitäh arve eest!

Kolimine sujus suurepäraselt ja väga mõnusalt ruttu! Pean tunnistama, et ka aasta tagasi sai sama teenust samalt firmalt tellitud ning tulemusega äärmiselt rahul! Firma, keda julgen soovitada!

31.03.2011

m Kliendid räägivadTõnis OrmissonAnnan teada, et poisid olid suurepärased ja kõik läks nagu lepase reega. Väga rahul olen ;)

05.02.2011

n Kliendid räägivadGrete ParikkalaNopea, asiantunteva ja erittäin miellyttävä palvelu. Voin suositella lämpimästi. 10 ++++++

04.02.2011

MarkoReikop Kliendid räägivadMarko ReikopAitäh teile. Kõik laabus suurepäraselt, mehed olid kiired ja heas tujus. Olen väga rahul. Loodan, et kastid võivad veel natukeseks jääda kuni ma need tühjaks tõstan.

02.02.2011

m Kliendid räägivadKari ja KirsiSuurepärane suhtumine tööle - Teie mehed on töelised profid.

Tänades, Kari ja Kirsi

24.01.2010

rp Kliendid räägivadRauno PelloJäin väga rahule kogu teenusega ja teenindusega. Kõik käis ladusalt. Sooviksin kiita kolijaid tubli töö eest, nende kastide liigutamine kodus ühest toast teise oli juba tükk tegemist nemad aga pidid vedama neid trepist 4ndale korrusele. Igatahes kui tulevikus vaja kolida, või transportida miskit, võtan uuesti teiega ühendust.

27.12.2010

n Kliendid räägivadKatrin JohansonJäin väga rahule, kõik oli tipp-topp: teenindus oli asjalik, täpne, kiire ja sõbralik. Soovitan teid julgelt teistele ka, kui kellelgi vaja peaks minema.

20.12.2010

n Kliendid räägivadKülli Saard ja Ljudmilla KeelSuured tänud kiire ja professionaalse teenuse eest. Töö kiire ja korralik
ja poisid oma ala tõelised meistrid - rõõmsad, sõbralikud ja töökad.

18.12.2010

n Kliendid räägivadAve SaligmannMa tahtsin tänada, sest kolimine on ónneks valmis ja kóik asjad on kohal ja korras! Poisid olid tóesti väga tublid ja tragid ja me jäime tööga väga rahule!
Teil on tóesti oma töölistega vedanud!
Suur tänu kóige eest ja ma soovitan teid kindlasti ka edasi, kui kellelgi peaks kolimisfirmat vaja minema.

Tervitustega,
Ave

11.12.2010

n Kliendid räägivadM&V Trade OÜSuured tänud, teiega oli kolimine väga lihtne. Super kiired poisid :).

01.11.2010

m Kliendid räägivadKaspar Küünarpuu, Norstat Eesti ASJäime OK Moversi tööga väga rahule. Hindame seejuures nii projektijuhi paindlikkust kui ka kolijate läbinisti abivalmit suhtumist. Iseäranis tore oli asjaolu, et kolijatel säilis hea tuju pika ja väsitava päeva lõpuni.

29.06.2010

n Kliendid räägivadKarmen KangroTahtsin teie firmat ja eriti neid toredaid poisse tänada, kes meid eile kolida aitasid. Töö kiire ja korralik! Tõenäoliselt soovime teie firma teenuseid ka sügisel uuesti kasutada, sest siis ootab meid taas kolimine.

13.06.2010

n Kliendid räägivadAnnely MartinIgati suur tänu kolimisabi eest, see läks väga ladusalt ja mugavalt minu jaoks.

11.06.2010

n Kliendid räägivadAive MeeritsSuured tänud abi eest! Kiidan Teie firmat kõigile, väga täpne asjaajamine, meeldivad ja abivalmis töötajad, meeskonnatöö. Aitäh kõigile töömeestele!

03.06.2010

n Kliendid räägivadGea Toomemägi, BestEnergy OÜKolimisteenusega jäime väga rahule. Teenindus oli viisakas ning väga kiire ja korralik. Meeldis see, et saime tasuta kasutada kolimiskaste, mis olid meile väga suureks abiks. [blogi]

20.04.2010

n Kliendid räägivadMadli Vallikivi-PätsPakkumine oli väga täpne (ca 6 t), mulle tegi pakkumise ka firma, kes arvas, et saab selle tööga hakkama 2 tunniga! Teenus oli väga hea: mehed olid oskuslikud, täpsed ja ettevaatlikud, viisakad ja vastutulelikud. Keegi ei läinud närvi ega tujutsenud – ausalt öeldes pole ammu selliseid töömehi näinud!

19.04.2010

m Kliendid räägivadAre Kont, Tallinna Ülikooli Ökoloogia InstituutOlen osutatud teenusega väga rahul; need noormehed on Teie firma suur väärtus. Teenus oli väga kvaliteetne ning veel kord suur tänu selle eest!

16.04.2010

n Kliendid räägivadÜlle Kesküla, Friedrich Eberti FondKolimine tehtud! Suurimad tänud! Poisid olid täpsed, kiired ja korrektsed, sõbralikud ja heatujulised ning suutsid kogu kraami osavalt ära mahutada. Ega siis muud, kui jään tehtud töö eest arvet ootama.

15.04.2010

n Kliendid räägivadKarin LaugasOli tõesti meeldiv näha, kui kiiresti, sõbralikult, asjatudlikult ja hoolivalt mehed oma töösse suhtusid ja selle eest neile väga suur tänu. Üha vähem täna sellist hoolivust kohtab, aga seda meeldivam on, kui see juhtub.

15.03.2010

m Kliendid räägivadChrister SaalisteMinu jaoks on ka tähtis see,kes on need inimesed kes asju veavad. Seekord olid vedajad sõbralikud ja viisakad inimesed. Tegemist ei olnud mitte kõige kergema veoülesandega ja sellegipoolest jäid töömehed rõõmsaks. Minu meelest on see väga oluline.

10.03.2010

m Kliendid räägivadMaikel LehtveerTeenus ja töömehed on Teil viimasepeal. Väga usinad, asjalikud ja rõõmsameelsed tegelased kes ei pahandanud selle üle ,et pidid asju läbi lume pikalt vedama.

25.02.2010

t6 Kliendid räägivadTarvo Õng, Plentiful OÜTahtsin enda poolt kiita neid kahte kutti kes on minu asju kolinud. Nad on eriliselt head tegijad kuna on kohusetundlikud, hoolikad, rõõmsameelsed ja ei ole vähemalt minu juuresolekul kordagi vandunud ega kirunud. Kindlasti kasutan ka edaspidi nende teenust ja soovitan neid kõikidele oma tuttavatele kellel on vaja kolida.

18.02.2010

m Kliendid räägivadMargit LugusÜle hulga aja fantanstiliselt meeldiv ja kiire ja viisakas teenindus.Need poisid on tõesti spetsialistid. Suur aitäh:))))))).

05.02.2010

n Kliendid räägivadKaidi Laurima, Future Image OÜMe täname südamest, et olite meile abiks kolimisel. Lihtsalt müstika, kui kiiresti sai kolitud. Töölised olid ülimalt meeldivad ning väga asjalikud. Kui me kunagi veel peaksime kolima, siis võtan kindlasti Teiega ühendust ja ma soovitan kõigile tuttavatele Teie ülimalt professionaalset tiimi.

01.02.2010

m Kliendid räägivadÜrgo RingoTeenuse oli suurepärane. Mehed olid väga kiired - praktiliselt jooksid suurte kastidega viiendalt korruselt auto juurde. Nende suhtumine oli ka väga professionaalne ja sõbralik. Nii head suhtumist olen vaid harva teistes teenindusettevõtetes kohanud. Osad esemed pakendasid veel täiendavalt, et kaitsta transportimisel kriimustuste eest. Kindlasti soovitan teie firmat sõpradele/tuttavatele, kellel ka sellist teenust vaja läheb.

15.01.2010

m Kliendid räägivadKristo NoorSaatsin hinnapakkumisi ka teistesse kolimisfirmadesse, aga kuna Teie pakkumine oli kõige soodsam ja ka tagasiside Teie kodulehel oli positivne siis otsustasime Teilt teenuse tellida. Ja ma pean ütlema, et pettuda meil ei tulnud. Mehed olid väga profesionaalsed ja asjalikud, töö kulges tõrgeteta, kõik kolitavad asjad jäid terveks.Ühesõnaga saab öelda,et pakute kvaliteetset teenust ja jäime Teiepoolt pakutuga väga rahule.
Kindlasti soovitan Teie teenust ka enda tuttavatele,kui kolimisel abi tarvis.

04.01.2010

n Kliendid räägivadMare Põldre, advokaatTeenusega olen väga rahul - positiivse suhtumisega, kiired, korrektsed ja kannatlikud inimesed. Kuulatakse klienti ja otsitakse koos parimat lahendust. Suured tänud!

02.01.2010

av Kliendid räägivadAnu VälbaMul on väga hea meel, et Te võtsite vastu töö keset pühasid ja teie kolija-poisid olid lihtsalt suurepärased. Ma pole sellist töösse suhtumist ammu näinud. Väga ägedad noorhärrad :) Teie firma abivalmidus, kiirus ja töö kvaliteet on ekstra klass.

28.12.2009

n Kliendid räägivadHelen TuiskTänan tõesti väga meeldiva teeninduse eest! Kolijad olid väga professionaalsed ja kiired ning tegid kolimise väga lihtsaks! Soovitan teie firmat kindlasti tulevikus teistele.

14.12.2009

m Kliendid räägivadAivar Vainu, Transreval OÜTöö kiire ja korralik, kasutan vajadusel tulevikus veelgi ja julgen ka teistele soovitada. Tänud!

14.12.2009

MerjeOlm e1286472032142 Kliendid räägivadMerje OlmSuured tänud teie ettevõttele ja töömeestele kolimise eest! Kõik sujus kenasti – alates hinnapakkumise esitamisest, kolimiskastide toomisest, kolimisest, ladustamisest veelkordse kolimiseni välja. Töömehed on teil töökad, lahedad ja mis peamine – mõistusega :)

01.12.2009

n Kliendid räägivadMarrit AndrejevaKolimine sujus kenasti, käis kibekähku. Kolijad olid muhedad, agarad ja ei heitnud meelt ka suuri hulka väikseid kaaneta kaste nähes.
Nii et jah, kolimine ise läks võrreldes eelmise öö pakkimisega väga pingevabalt.

20.11.2009

m Kliendid räägivadVeikko Puolakainen, Vandeadvokaat, Advokaadibüroo Mägi Kraavi & PartneridSuured tänud väga asjaliku ja operatiivse teenuse eest. Selliseid töömehi, kes sedavõrd hingega asja juures on, kohtab harva. Edu edaspidi.

02.11.2009

rr Kliendid räägivadRita RüsseTänan väga hea teeninduse eest ja suurima heameelega soovitan teid kõigile vastava teenuse vajajatele! Teie teenindus pakkus vaid rõõmu!

28.10.2009

n Kliendid räägivadKaija Kõiv, Isis Medical OÜOleme selle tubli firma teenuseid kasutanud juba päris mitu korda. Siiani on kõik sujunud meeldivalt ja probleemideta. Kolijad on oma ala spetsialistid- asjatundlikud ja abivalmid. Kindlasti kasutame teie teenuseid ka edaspidi. Suur aitäh suurepärase teenuse eest :)

23.10.2009

ar Kliendid räägivadAlari Rammo, EMSL MTÜMeiepoolsele ebamäärasele kolimistähtajale reageeriti operatiivselt, kõik sujus ladusalt ja paindlikult. Tegu oli üsna tavatult mõtlevate kolijatega, kel ei pea kogu aeg sabas käima, et nad lollusi ei teeks või midagi ära ei lõhuks. Senise kogemuse põhjal on kulunud kolmandik kolijate ajast ropendamisele ja suitsetamisele, teiega seda polnud. Väga positiivne kogemus, vaatamata päev otsa sadanud paduvihmale.

21.10.2009

ip Kliendid räägivadIlle Põldma, Royal ServiceTahtsin teile veel öelda, et need kolimispoisid, kes reedel siin päev otsa toimetasid, olid üliasjalikud ja väga vastutulelikud ja me ei tea, mis me oleks ilma nendeta teinud! :). Tänu neile sai asi siin reedel lõpetatud ka. Tore, et nad ei teinud ainult oma juppi ära ja punkt, vaid olid nõus igati meid edasi abistama asjade ülespanekul. SUPER!
Tänud.

19.10.2009

m Kliendid räägivadMatti NevalainenThanks Arne, everything in Your service was just excellent. I was worrying how Your guys would protect the sensitive goods, but they worked as best professionals I have seen. So my worrying was unnecessary. I would warmly recommend Your company to all my colleagues.

14.10.2009

emm Kliendid räägivadEret-Maria Mathiesen, Logica Eesti ASVäga meeldiv – meeskond oli väga professionaalne, sõbralik ja usin!

24.09.2009

lsa Kliendid räägivadLaura Sõmer-Arusoo, Tallinna notar OK Movers OÜ esitas oma hinnapakkumise kiirelt ja korrektselt. Oli paindlik kliendi soovide suhtes (näiteks kolimiskastide varasem kohaletoimetamine), pidas kinni ajagraafikust ja oli planeerinud piisavalt töötajaid ning materjale teenuse osutamiseks. Teenuse osutamisel tekkinud väikesed kahjustused said kiirelt kompenseeritud. Kokkuvõtvalt- kolimisteenus oli kiire, sõbralik, asjatundlik ja rõhutaks head klienditeenindust ning valmisolekut kiirelt reageerida.

11.09.2009

m Kliendid räägivadJarkko LaineI just wanted to say thank you. It's really stressfull to move, so it's vitally important that everything goes smoothly. Your guys did very quick and efficient job! I will most definitely recommend OK Movers further, when somebody will ask about moving services here or from Finland. Thank You very much for good service Arne.

09.09.2009

Sul on oma arvamus meie teenuste kohta? Palun avalda see!

Kommenteerimine on suletud