Kolimine võib kergesti kujuneda tüütuks ja närvesöövaks ettevõtmiseks. Ning mis peamine – liiga kulukaks.

Sa saad kõike seda vältida. Sinu kolimine võib olla ka lihtne, kiire ja nauditav. Sinu kolimiskulud võivad olla kuni 2x väiksemad.

vaatavideot kolimine

Me aitame sul raha ja aega kokku hoida

Liiga tihti puutume oma töös kokku olukordadega, kus klient ei oska ette näha kõiki kolimisega seotud probleeme ja sellega lükkub kogu kolimine tema jaoks pikemaks ning seetõttu ka kallimaks.

Ainukene võimalus, kuidas sina saaksid oma kolimispäevaga kokkuvõttes täiesti rahule jääda, on olla valmis nendeks ootamatusteks, mis sellise operatiivse tööga nagu kolimine peaaegu alati kaasnevad. Mida suurem on kolitava mööbli kogus, seda suurem on võimalus järgmisteks kahjustusteks: muljumised, määrdumised, purunemised jm ootamatused, mis pikendavad või raskendavad kolimist.

Õnneks on selliseid olukordi peaaegu alati võimalik ennetada ning vältida.

Ainult siis, kui sina oled rahul, võib tehtud tööd nimetada heaks.

Meile meeldib kolida, kuid me teame, et oma tööd oleme me hästi teinud alles siis, kui sina jääd tulemusega rahule. Me oleme kokku pannud sinu jaoks ainulaadse pakkumise, mida teeme erandkorras vaid järgmise kuu aja jooksul.

Kui sul on tulemas kolimine, siis me jagame sulle oma parimaid kolimisalaseid tarkusi ja nippe täiesti tasuta. Me anname sulle konkreetset nõu, kuidas sa saaksid oma kolimispäeva läbi viia võimalikult soodsalt, riskivabalt ja kiiresti. Paljud inimesed annavad kolimisel oma raha niisama ära, sest nad ei tea nippe, mis aitavad kolimiskulusid madalal hoida. Järgmise kuu jooksul saad sa seda nõu meilt täiesti tasuta. Meie enam kui kümne aastane kogemus on näidanud, et sa võid niimoodi kolimise pealt kokku hoida sadu eurosid (tuhandeid kroone).

Ainulaadne pakkumine vaid selle kuu jooksul!

Telli oma kolimine meilt ja saad:

 • Täiesti tasuta - konkreetseid nõuandeid ja soovitusi, kuidas oma kolimine läbi viia oluliselt soodsamalt.
 • Tasuta ligipääs videomaterjalile, kust leiad nõuanded, mis aitavad sul säästa kolimisel sadu eurosid.
 • Nõuandeid ja soovitusi, kuidas kergendada oma kolimisprotsessi (süsteemne pakkimine ja lahtipakkimine, monteerimine).
 • Vajalikud kolimistarvikud meie poolt täiesti tasuta kaasa: 10 kolimiskasti tasuta kasutamine – toome need paar päeva enne kolimist Teile koju/kontorisse ning tuleme neile järele kui kolimine on sooritatud; 5 meetrit mullikilet õrnade esemete kaitseks; 100 lehte pakkepaberit; lisaks pakkekile, mis kaitseb pehmet mööblit määrdumise eest (selle võtame kolimisele ise kaasa).
 • Ausad, viisakad ja tähelepanelikud töömehed, kes teevad omalt poolt parima selleks, et sinu kolimine kulgeks võimalikult kiirelt, ladusalt ja turvaliselt.
 • Töömehed, kes pööravad erilist tähelepanu õrnade asjade käsitlemisele ja kahjustuste vältimisele.
 • Töömehed, kes peavad kinni kokkulepitud ajagraafikust.

broneeri2 kolimine

Paremat pakkumist on raske leida

Meie kolimisteenuse hinnakiri on järgmine:

 • Kaubik ja kaks meest – 41,25 EUR tund
 • Veoauto ja kaks meest – 45,00 EUR tund
 • Veoauto ja 4 meest – 72,00 EUR tund
 • Mahukamad kolimised kokkuleppel

Kuid selle kuu jooksul erandkorras pakume sulle kolimisteenust soodsamalt kui kunagi varem. Lisaks tasuta kolimistarvikutele, teeme sulle hinnakirjast veel ka 25% allahindlust .

Garantii, mis teeb selle kõik sulle riskivabaks

Me oleme oma tööde kvaliteedis nii kindlad, et pakume sulle kolimisteenust riskivabalt. Kui sa mingil põhjusel peaksid tundma, et me pole suutnud täita eelmistes punktides väljatoodud lubadusi ja sa oled kolimispäeva lõpuks endiselt pettunud, siis kompenseerime sinu poolt tellitud kolimistarvikud ja transpordikulud omavahenditest. Sina võidad igal juhul!

broneeri2 kolimine

Meiega kolides võid tunda end muretult

Vaata videot:

 

Küsi hinnapakkumist

Kontaktandmed
Kolimise andmed
 1. Täites hinnapäringu vormi, saad tasuta ligipääsu ka videomaterjalile, kust leiad nõuandeid, mis aitavad sul kolimisel säästa sadu eurosid.
 

MarkoReikop kolimineMarko ReikopAitäh teile. Kolimine laabus suurepäraselt, mehed olid kiired ja heas tujus. Olen väga rahul. Loodan, et kastid võivad veel natukeseks jääda kuni ma need tühjaks tõstan.

02.02.2011

av kolimineAnu VälbaMul on väga hea meel, et Te võtsite vastu töö keset pühasid ja teie kolija-poisid olid lihtsalt suurepärased. Ma pole sellist töösse suhtumist ammu näinud. Väga ägedad noorhärrad :) Teie firma abivalmidus, kiirus ja töö kvaliteet on ekstra klass.

28.12.2009

MerjeOlm e1286472032142 kolimineMerje OlmSuured tänud teie ettevõttele ja töömeestele kolimise eest! Kolimine sujus kenasti – alates hinnapakkumise esitamisest, kolimiskastide toomisest, kolimisest, ladustamisest veelkordse kolimiseni välja. Töömehed on teil töökad, lahedad ja mis peamine – mõistusega :)

01.12.2009

ts kolimineToby StoneThank you – the guys brought the sofa ok.
I must say that every time I use your company, everything is done very professionally and well. I recommend you to all my friends in Tallinn.

04.08.2010

lsa kolimineLaura Sõmer-ArusooTallinna notar OK Movers OÜ esitas oma hinnapakkumise kiirelt ja korrektselt. Oli paindlik kliendi soovide suhtes (näiteks kolimiskastide varasem kohaletoimetamine), pidas kinni ajagraafikust ja oli planeerinud piisavalt töötajaid ning materjale teenuse osutamiseks. Teenuse osutamisel tekkinud väikesed kahjustused said kiirelt kompenseeritud. Kokkuvõtvalt- kolimine oli kiire, sõbralik, asjatundlik ja rõhutaks head klienditeenindust ning valmisolekut kiirelt reageerida.

11.09.2009

emm kolimineEret-Maria MathiesenLogica Eesti ASVäga meeldiv kolimine – meeskond oli väga professionaalne, sõbralik ja usin!

24.09.2009

ip kolimineIlle Põldma
Royal Service
Tahtsin teile veel öelda, et need kolimispoisid, kes reedel siin päev otsa toimetasid, olid üliasjalikud ja väga vastutulelikud ja me ei tea, mis me oleks ilma nendeta teinud! :). Tänu neile sai asi siin reedel lõpetatud ka. Tore, et nad ei teinud ainult oma juppi ära ja punkt, vaid olid nõus igati meid edasi abistama asjade ülespanekul. SUPER!
Tänud.

19.10.2009

ar kolimineAlari Rammo,
EMSL MTÜ
Meiepoolsele ebamäärasele kolimistähtajale reageeriti operatiivselt, kõik sujus ladusalt ja paindlikult. Tegu oli üsna tavatult mõtlevate kolijatega, kel ei pea kogu aeg sabas käima, et nad lollusi ei teeks või midagi ära ei lõhuks. Senise kogemuse põhjal on kulunud kolmandik kolijate ajast ropendamisele ja suitsetamisele, teiega seda polnud. Väga positiivne kogemus, vaatamata päev otsa sadanud paduvihmale.

21.10.2009

rp kolimineRauno Pello, Jäin väga rahule kogu teenusega ja teenindusega. Kolimine käis ladusalt. Sooviksin kiita kolijaid tubli töö eest, nende kastide liigutamine kodus ühest toast teise oli juba tükk tegemist nemad aga pidid vedama neid trepist 4ndale korrusele. Igatahes kui tulevikus vaja kolida, või transportida miskit, võtan uuesti teiega ühendust.

21.10.2009

rr kolimineRita RüsseTänan väga hea teeninduse eest ja suurima heameelega soovitan teid kõigile vastava teenuse vajajatele! Teie teenindus pakkus vaid rõõmu!

28.10.2009

t6 kolimineTarvo Õng Plentiful OÜTahtsin enda poolt kiita neid kahte kutti kes on minu asju kolinud. Nad on eriliselt head tegijad kuna on kohusetundlikud, hoolikad, rõõmsameelsed ja ei ole vähemalt minu juuresolekul kordagi vandunud ega kirunud. Kindlasti kasutan ka edaspidi nende teenust ja soovitan neid kõikidele oma tuttavatele kellel on vaja kolida.

18.02.2010

Kommenteerimine on suletud